• telegram
  • instagram
  • آپارات

پریز خانه هوشمند – Fibaro لهستان

پریز خانه هوشمند فیبارو
پریز خانه هوشمند
پریز خانه هوشمند
پریز خانه هوشمند

پریزهای دیواری فیبارو با قابلیت اندازه ­گیری توان مصرفی ابزاری هوشمند، کاربری ساده، نصب ساده، بسیار کوچک، بسیار کارآمد و با قابلیت کنترل خروجی می­ باشند. این پریز خانه هوشمند پرکاربرد در مواقعی که قصد کنترل و مدیریت تجهیزات الکترونیکی را داشته باشید بکار خواهد آمد، در حالی که امکان مشاهده میزان مصرف و مدیریت مصرف انرژی را در خانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

پریز خانه هوشمند

نمایش 5 مصرف کننده انرژی در خانه شما توسط رابط کاربری هوشمند. با این روش می توانید پر مصرف ترین دستگاه های خود را شناسایی و مصرف انرژی آنها را مقایسه کنید. با استفاده از این اطلاعات می توانید زمان استفاده از هر دستگاه را در اوقات کم بار تعیین نمایید.

در طراحی این محصول از سیستم محافظ خاصی استفاده شده که در صورت عدم استفاده از پریز، درگاه اتصال با روکشی محافظت می شود. 

پریز خانه هوشمند

قوانین صریح و روشن برای تربیت بچه ها، با اتصال پریز هوشمند به کنسول بازی و یا تلویزیون موجود در اتاق بچه ها، می توانید سناریوهای مختلفی را تعیین نمایید. زمان بازی را تعیین و مدت آن را مشخص کنید. از راه دور به راحتی امکان کنترل دستگاه های متصل را در اختیار خواهید داشت.

پریز خانه هوشمند

با طراحی زیبای پریز و استفاده از LED در آن، در هنگام خواب می توانید بطور موقت نور سفید و یا آبی آسمانی ملایمی را در کنار تخت خواب خود داشته باشید.

 

مطالب مرتبط